طرح درس «هم‌دلی»

طرح درس «هم‌دلی»

مناسب برای پایه‌های ششم، هفتم و هشتم


هم‌دلی مفهوم و مهارتی ساده در عین حال پیچیده و چندبعدی است. در این طرح درس تلاش کرده‌ایم تا با فعالیت‌های متنوع هم‌دلی را با دانش‌آموزان تمرین کنیم. البته باید در نظر داشته باشیم که هم‌دلی به معنای سازش نیست و در همه موقعیت‌ها نباید هم‌دلی کرد.

برای دریافت فایل طرح درس «هم‌دلی» کلیک کنید.


در طراحی و آماده‌سازی این طرح درس بسیار کوشیدیم تا آن را مطابق با نیازهای کلاس‌های درس در مناطق مختلف کشور تهیه کنیم. با این حال از آنجایی که هر منطقه‌ی جغرافیایی در ایران شرایط به‌خصوصی دارد ممکن است ناچار شوید برای ارائه‌ی مطالب در کلاس، تغییراتی در آن اعمال کنید. از طرف دیگر هر معلمی از تفاوت دانش‌آموزانش در هر پایه به‌خوبی آگاه هست و بنابراین شما به عنوان معلم می‌توانید متناسب با کلاس و دانش‌آموزانتان اصلاحاتی در مطالب گردآوری‌شده ایجاد کنید. اگر برای پیاده‌کردن طرح درس در کلاستان و یا نحوه‌ی تسهیلگری به راهنمایی نیاز دارید، می‌توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید. ما ظرف حداکثر یک هفته به شما پاسخ خواهیم داد.

لطفاً در انتشار این طرح درس ما را همراهی کنید. شما می توانید لینک مطلب و یا فایل پیوست را برای معلم‌ها و تسهیلگرانی که می‌شناسید بفرستید.

ما در مدرسه بازتاب، مشتاق شنیدن نظرات و بازخوردهای شما هستیم.لطفاً انتقادات و پیشنهاداتتان را برای ما بنویسید. پیشاپیش از شما ممنونیم.

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید